Na temat otwarcia Rio Edu Centrum

Wspierająca rozwój i edukację dzieci Omenaa Foundation zaangażowała się również w pomoc dzieciom i matkom uciekających przed wojną, która toczy się na terytorium Ukrainy.

W tym celu powstało Rio Edu Centrum, gdzie dzieci w wieku przedszkolnym mogą kontaktować się z rówieśnikami, brać udział w zajęciach edukacyjnych i rozwojowych, uczyć się języków polskiego i angielskiego wraz z wykwalifikowanymi wychowawcami, nauczycielami oraz psychologami. Ponadto w trakcie zajęć dzieci, matki mogą uzyskać wsparcie psychologiczne, pomoc w znalezieniu pracy oraz skorzystać z konsultacji prawnych prowadzonych przez prawników oraz specjalistów migracyjnych Sawicki i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka.  

21 kwietnia 2022 r. w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej 12 odbyło się uroczyste otwarcie Rio Edu Centrum, w którym wzięli udział Wspólnik Zarządzający Piotr Sawicki oraz pracowniczki Kancelarii Liudmyla Bartkiv i Anastasiia Hroda. 

Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Jest nam niezmiernie miło uczestniczyć w tak ważnym społecznie projekcie Omenaa Foundation na cele z Amma Omenaa Mensah i pomagać w ten sposób osobom, które szukają bezpieczeństwa i pomocy w Polsce. 

___

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami działania nowego ośrodka dla ukraińskich matek z dziećmi na stronie głównej Rio Edu Centrum pod adresem:

https://rioeducentrum.com/

udostępnij:

podobne artykuły

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *