Artykuł pt. „Poland. Business Harbour” i adwokat Piotr Sawicki w gronie autorów magazynu „HR na Szpilkach”

Magazyn „HR na Szpilkach” jest bezpłatną publikacją wydawaną co kwartał przez Akademię Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego i Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR na Szpilkach oraz Monikę Smulewicz. Do grona autorów magazynu dołączył mec. Piotr Sawicki – Wspólnik Zarządzający Kancelarii Adwokackiej Sawicki i Wspólnicy.

Adwokat Piotr Sawicki, specjalizujący się w prawie migracyjnym oraz zagadnieniach legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, w najnowszym wydaniu „HR na Szpilkach” podjął bardzo ciekawy z punktu widzenia branży IT temat – „Poland. Business Harbour”.

„Poland. Business Harbour” jest programem nastawionym na rozwój branży IT oraz przemysłu technologicznego, który jest skierowany do obywateli wybranych państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Pakiet usług przewidzianych w programie ma na celu zarówno ułatwienie rozpoczęcia pracy w Polsce, jak i prowadzenia działalności gospodarczej na terenie naszego kraju. „Poland. Business Harbour” to również wsparcie przy relokacji pracowników i ich rodzin oraz pomoc prawna. Jednym z elementów pakietu jest także wsparcie w postaci łączenia przedsiębiorców z inwestorami oraz przyznawanie grantów na działalność badawczo-rozwojową (R&D).

W artykule znajdują się informacje dotyczące przede wszystkim:

  • procedur;
  • zasad uczestnictwa;
  • korzyści dla pracodawców wynikających z udziału w programie.

___

Artykuł można znaleźć pod adresem:

https://akademia.monikasmulewicz.pl/magazyn/.

udostępnij:

podobne artykuły

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *