Mecenas Piotr Sawicki poprowadzi szkolenie „Legalizacja pobytu i pracy obywateli Ukrainy – aktualizacja przepisów, edycja II” organizowane przez Eduwersum Kolegium Rozwoju HR.

Zapraszamy na szkolenie „Legalizacja pobytu i pracy obywateli Ukrainy – aktualizacja przepisów, edycja II” organizowane przez Eduwersum Kolegium Rozwoju HR (HR na Szpilkach). Szkolenie skupia się na omówieniu najnowszych przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy obywateli Ukrainy w Polsce. Treść szkolenia obejmuje m.in. następujące tematy:

  • Wydłużenie okresu legalnego pobytu obywateli Ukrainy
  • Okres zatrudnienia obywateli Ukrainy ze statusem UKR
  • Możliwości zmiany warunków zatrudnienia obywatela Ukrainy
  • Prowadzenie działalności gospodarczej przez obywateli Ukrainy
  • Procedura legalizacji pobytu obywateli Ukrainy ze statusem UKR
  • Pobyt obywateli Ukrainy bez statusu UKR

Podczas szkolenia omówione zostaną najważniejsze zmiany w przepisach dotyczących legalizacji pobytu i pracy obywateli Ukrainy. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi regulacjami prawno-administracyjnymi oraz procedurami związanymi z legalizacją pobytu i zatrudnieniem.

Szkolenie będzie prowadzone przez mecenasa Piotra Sawickiego, doświadczonego specjalistę z dziedziny imigracji, który posiada szeroką wiedzę praktyczną i doświadczenie w obszarze legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Szkolenie jest skierowane do osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z imigracją i legalizacją pobytu obywateli Ukrainy w Polsce, w szczególności pracodawców, pracowników działów HR, doradców imigracyjnych oraz innych specjalistów zajmujących się kwestiami migracyjnymi.

W ramach szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania indywidualnej porady od ekspertów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenie „Legalizacja pobytu i pracy obywateli Ukrainy – aktualizacja przepisów, edycja II” odbędzie się 23 sierpnia 2023 r., w godz. 9.00 – 14.00.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://akademia.monikasmulewicz.pl/akademia/legalizacja-pobytu-i-pracy-obywateli-ukrainy-aktualizacja-przepisow-edycja-ii/

Dzięki temu szkoleniu będziesz na bieżąco z najnowszymi przepisami dotyczącymi legalizacji pobytu i pracy obywateli Ukrainy w Polsce. Dołącz do nas i poszerz swoją wiedzę w tym obszarze!

udostępnij:

podobne artykuły

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *