Mec. Piotr Sawicki, Liudmyla Bartkiv oraz Krzysztof Tkaczuk poprowadzą szkolenie online „Legalizacja pobytu i pracy Obywateli Ukrainy. Aktualizacja przepisów – edycja III”

Zapraszamy na szkolenie „Legalizacja pobytu i pracy Obywateli Ukrainy. Aktualizacja przepisów – edycja III” organizowane przez Eduwersum Collegium Rozwoju HR oraz HR na Szpilkach. Szkolenie skupia się na omówieniu najnowszych przepisów dotyczących legalizacji pobytu i pracy obywateli Ukrainy w Polsce. Treść szkolenia obejmuje m.in. następujące tematy:

•    Pobyt obywateli Ukrainy ze statusem UKR
•    Zatrudnienie obywateli Ukrainy ze statusem UKR
•    Prowadzenie działalności gospodarczej przez obywateli Ukrainy
•    Procedura legalizacji pobytu obywateli Ukrainy ze statusem UKR
•    Pobyt obywateli Ukrainy bez statusu UKR
•    Legalizacja zatrudnienia obywateli Ukrainy bez statusu UKR

Podczas szkolenia zostaną omówione kluczowe zmiany w przepisach dotyczących legalizacji pobytu i pracy obywateli Ukrainy. Wydarzenie stanowi doskonałą możliwość zapoznania się z obowiązującymi regulacjami prawno-administracyjnymi oraz procedurami związanymi z legalizacją pobytu i zatrudnieniem.

Szkolenie poprowadzą nasi eksperci w dziedzinie imigracji, posiadający bogate doświadczenie i wiedzę praktyczną na temat legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców: mec. Piotr Sawicki, Liudmyla Bartkiv oraz Krzysztof Tkaczuk.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką imigracji i legalizacji pobytu obywateli Ukrainy w Polsce, zwłaszcza dla pracodawców, pracowników działów HR, doradców imigracyjnych oraz innych specjalistów zajmujących się zagadnieniami imigracyjnymi.

W ramach szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i uzyskania indywidualnej porady od ekspertów. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Szkolenie „Legalizacja pobytu i pracy Obywateli Ukrainy. Aktualizacja przepisów –  edycja III” odbędzie się 15 marca 2024 r., w godz. 9.00 – 14.00.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: 

 

➡️🔗https://akademia.monikasmulewicz.pl/akademia/legalizacja-pobytu-i-pracy-obywateli-ukrainy-aktualizacja-przepisow-edycja-iii/

udostępnij:

podobne artykuły

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *